Hangzhou Okyanus Sanayi A.Ş.

Güvenilir kalite, profesyonel hizmet,İhtiyaçlarınızı karşılamak için sürekli iyileştirme

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Ana sayfa

Hangzhou Ocean Industry Co.,Ltd Fabrika turu

Iyi Kalite Şanzıman Yedek Parçaları on sale
Iyi Kalite Vites Rafları on sale
Hizmetlerden çok memnunum. Şirketinizle uzun vadeli iş ilişkileri kurmaktan mutluluk duyuyoruz.

—— Ashley Scott---USA

Iyi kalite için teşekkürler, makul fiyat ile iyi tasarım

—— Anna Diop---United Kingdom

Ben sohbet şimdi

Hangzhou Ocean Industry Co.,Ltd

Zincirler, zincir dişlileri, kaplin, zamanlama kasnağı, v kayış kasnağı, şaft, dişli, dişli kutusu ve diğer şanzıman yedek parçalarının bir dizi tedarikçisidir.
1 Zincirler, zincir dişlileri, kaplin, zamanlama kasnağı, v kayış kasnağı, şaft, dişli, dişli kutusu ve diğer şanzıman yedek parçalarının bir dizi tedarikçisidir.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Üretim hattı profili Zincirler, zincir dişlileri, kaplin, zamanlama kasnağı, v kayış kasnağı, şaft, dişli, dişli kutusu ve diğer şanzıman yedek parçalarının bir dizi tedarikçisidir.

oem/odm profili Bu hattaki uzun yıllara dayanan tecrübemizle, rekabetçi fiyatlandırma, zamanında teslimat, hızlı yanıtlar, eldeki mühendislik desteği ve iyi satış sonrası hizmetlerdeki avantajlarımıza güveneceğiz. Ek olarak, tüm üretim prosedürlerimiz ISO9002 standartlarına uygundur. Ayrıca müşterilerin özel gereksinimlerini karşılamak için standart dışı ürünler tasarlayabilir ve yapabiliriz. Kalite ve kredi, bir şirketi canlı kılan temellerdir. Tüm samimiyetle en iyi hizmeti ve kaliteli ürünleri sunacağız. Herhangi bir bilgiye veya örneğe ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçin ve yakında yanıtımız olacak. Sizinle uzun vadeli işbirliği için sabırsızlanıyoruz!

r&d profili Müşterilerimizle ilgilenme konusundaki samimiyetimiz, ihtiyaçlarının anlaşılması ve sipariş şartlarının doldurulmasına yönelik sorumluluk bilincinin gereği olarak, dünya çapında alıcının güvenini elde ettik. Yurtdışı müşterileri ile işbirliği içinde değerli bir birikime sahip olan MW markalı ürünlerimiz Amerika, Avrupa, Güney Amerika ve Asya pazarlarında iyi satılmaktadır. MW marka ürünlerimiz modern bilgisayarlı makine ve ekipmanlarla üretilmektedir. Bu arada, bunlar yüksek kalite standartlarına göre üretilmekte ve uluslararası standartlara uygun standart kriterlere uymaktadır.

İletişim bilgileri
Hangzhou Ocean Industry Co.,Ltd

İlgili kişi: Mrs. Lily Mao

Tel:86-571-88842852

Faks:86-571-88844378

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Görünümü daha Hakkımızda :  Hakkımızda   Kalite kontrol