Hangzhou Okyanus Sanayi A.Ş.

Güvenilir kalite, profesyonel hizmet,İhtiyaçlarınızı karşılamak için sürekli iyileştirme

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Ana sayfa

Hangzhou Ocean Industry Co.,Ltd

Iyi Kalite Şanzıman Yedek Parçaları on sale
Iyi Kalite Vites Rafları on sale
Hizmetlerden çok memnunum. Şirketinizle uzun vadeli iş ilişkileri kurmaktan mutluluk duyuyoruz.

—— Ashley Scott---USA

Iyi kalite için teşekkürler, makul fiyat ile iyi tasarım

—— Anna Diop---United Kingdom

Ben sohbet şimdi

Hangzhou Ocean Industry Co.,Ltd

1
Hangzhou Ocean Industry Co.,Ltd
Şirket resmi

Şirket ayrıntıları:

İş türü:Üretici
İhracatçı
Ana Pazar:Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar:MW
No. Çalışanları:100~200 İnsanlar
Yıllık satış:US$ 5000000 - US$ 10000000
Yıl kurulan:2005
İhracat p.c:90% - 100%

Hangzhou Okyanus Sanayi co., Ltd uzmanlaşmış bir dizi ve OEM tedarikçisi zincirler, dişliler, kaplin, zamanlama kasnak, v kayış kasnak, mil, dişli, dişli raf ve diğer şanzıman yedek parçaları.

Due to our sincerity in dealing with clients, understanding of their needs and overriding sense of responsibility toward filling ordering requirements, we have obtained the trust of buyer's worldwide. Müşterilerle ilişkilerde samimiyetimiz, ihtiyaçlarının anlaşılması ve sipariş gereksinimlerini doldurmaya karşı sorumluluk duygusunun baskın olması nedeniyle, alıcının dünya çapında güvenini elde ettik. Having accumulated precious experience in cooperating with foreign customers, our MW brand products are selling well in the American, European, South American and Asian markets. Yabancı müşterilerle işbirliği içinde değerli tecrübeler biriktiren MW marka ürünlerimiz, Amerika, Avrupa, Güney Amerika ve Asya pazarlarında iyi satmaktadır. Our MW brand products are manufactured by modern computerized machinery and equipment. MW markalı ürünlerimiz modern bilgisayarlı makine ve ekipmanlarla üretilmektedir. Meanwhile, these are manufactured according to high quality standards, and complying with the international advanced standard criteria. Bu arada, bunlar yüksek kalite standartlarına göre üretilir ve uluslararası ileri standart kriterlerine uygundur.

With many year's experience in this line, we will trust by our advantages in competitive pricing, on-time delivery, prompt responses,on-hand engineering support and good after-sales services. Bu hattaki uzun yılların tecrübesi ile rekabetçi fiyatlandırma, zamanında teslimat, hızlı yanıtlar, eldeki mühendislik desteği ve iyi satış sonrası hizmetlerdeki avantajlarımıza güveneceğiz. Additionally, all our production procedures are in compliance with ISO9002 standards. Ayrıca, tüm üretim prosedürlerimiz ISO9002 standartlarına uygundur. We also can design and make non-standard products to meet customers' special requirement. Ayrıca müşterilerin özel gereksinimlerini karşılamak için standart dışı ürünler tasarlayabilir ve yapabiliriz. Quality and credit are the bases that make a corporation alive. Kalite ve kredi, bir şirketi canlandıran temellerdir. We will provide best services and high quality products with all sincerity. Tüm samimiyetle en iyi hizmeti ve yüksek kaliteli ürünler sunacağız. If you need any information or samples, please contact us and you will have our soon reply. Herhangi bir bilgi veya numune gerekiyorsa, lütfen bize ulaşın ve yakında bizim cevap olacak. Looking forward to cooperate with you for long term! Uzun vadeli sizinle işbirliği arıyoruz!

İletişim bilgileri
Hangzhou Ocean Industry Co.,Ltd

İlgili kişi: Mrs. Lily Mao

Tel:86-571-88842852

Faks:86-571-88844378

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Görünümü daha Hakkımızda :   Fabrika turu   Kalite kontrol